Kurabiyeleriniz nasıl bir ortamda hazırlanmaktadır?

Ev yapımı kurabiyelerimiz, hiçbir katkı maddesi kullanılmaksızın, tamamen hijyen sağlanmış bir mutfakta hazırlanmaktadır.

Kurabiyelerinizde kullandığınız tüm malzemeler yenilebilir mi?

Kullandığımız tüm malzemeler kaliteli ve onaylı markalardan seçilmekte olup, Türk Gıda Kodeksine uygundur. Süslemelerde kullanılan malzemelerin tamamı yenilebilirdir.

Kurabiyelerinizin dayanma süresi ne kadardır?

Kurabiyeler hava almayacak şekilde ambalajlandığından, serin ortamda tutulduğu takdirde 15 gün kadar tazeliğini korumaktadır.  

Kurabiyelerin içeriği ve aromaları hakkında bilgi alabilir miyim?

Kurabiyelerimiz standart olarak tarçınlı olarak hazırlanmaktadır. Vanilinli ve Kakaolu seçenekleri olup, üzerleri şeker hamuru ile süslenmektedir. Tüm kurabiyelerimiz tereyağ ile hazırlanmakta olup, margarin veya transyağ kesinlikle kullanılmamaktadır. 

Ürünleri nasıl bir ambalajla sunuyorsunuz?

- Kurabiyelerin her biri ayrı ayrı poşetlenerek veya isteğe bağlı olarak keselere konarak, konsepte uygun kurdele ile bağlanır ve adede uygun olacak şekilde kutu, sepet veya kova içinde kargoya verilir. 

- Şekerler, seçilen modele göre tül, kutu veya kese içine konulup hazırlanır.

- Keçe siparişleriniz konsepte uygun olarak karşılıklı belirlenmiş uygun ambalajlar içinde gönderilir.

Siparişlerimi nasıl ve ne kadar zaman önce vermeliyim?

Siparişlerinizi internet üzerinden beğendiğiniz modelleri ve özel isteklerinizi belirterek, mail aracılığıyla veya iletişim formunu doldurarak verebilirsiniz. 

Yoğun sipariş dönemlerini göz önünde bulundurarak;

- Kurabiye ve şeker siparişleriniz için minimum 10 gün önceden, 100 adet ve üzeri siparişleriniz için ise 2 hafta önceden bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz. 

- Keçe siparişleriniz için minimum 10 gün önceden bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz. Ancak modellerimiz genellikle kişiye özel hazırlandığından, seçtiğiniz modelin zorluğunu ve sayısını göz önünde bulundurup en erken şekilde bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Minimum sipariş adediniz nedir?

Kurabiye ve şekerlerde minimum sipariş sayımız 15 adettir. Keçe siparişlerinizde lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Sipariş talepleriniz elimize geçtikten ve kesinleştikten sonra ücret belirlenir. Ödemenin de tamamlanmasıyla ve onay e-maili tarafınıza bildirildikten sonra sipariş hazırlığı başlar. Ödemenizin tamamını size ileteceğimiz banka hesabına havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir.

Teslimatı nasıl yapıyorsunuz? 

Ürünlerimizi alıcı ödemeli olarak Türkiye'nin her yerine gönderebilmekteyiz. Ürünlerimiz kargo sırasında zarar görmemesi için itina ile hazırlanarak kargoya teslim edilir. Ancak kurabiye, kavanoz şekerler gibi hassas ürünlerde az da olsa kırılma riski bulunmaktadır. Gönderi esnasında meydana gelebilecek hasarlar için sorumluluk kargo şirketine aittir. Lütfen ürünlerinizi kontrol ederek teslim alınız. Kargo şirketlerinin sebep olduğu hasarlardan www.sistersdesign.net sorumlu değildir.

Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?

Siparişlerinizi alıcı ödemeli olarak Türkiye'nin her yerine gönderebilmekteyiz.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Ödeme yapıldıktan sonra malzeme alımı yapılmış olacağı için sipariş iptal edilemez. 

                                                                                                                                                Sevgiler...